Regulamin

Mając na celu zapewnienie wysokiego poziomu obsługi naszych Klientów firma Leria stosuje następujące zasady postępowania:

 

1. Z uwagi na możliwość pomyłki w zamówieniach telefonicznych przyjmujemy wyłącznie zamówienia pisemne, w tym w formie e-mail. Przy złożeniu zamówienia prosimy o:

 

- umieszczenie słowa zamówienie/zamawiamy/proszę o wysłanie

- wysłanie zamówienia z firmowego adresu e-mail,

- podanie osoby kontaktowej i jej telefonu, adresu dostawy i danych płatnika

 

2. Przyjęcie każdego zamówienia jest potwierdzane.

 

3. Firma Leria oferuje wyłącznie towar nowy, nieużywany i wolny od wad.

 

4. Istnieje możliwość wykonania rezerwacji towaru na okres do 7 dni,

Ważność wystawianych faktur proforma wynosi 7 dni, chyba że postanowiono inaczej.

 

5. Wysyłki paczek realizujemy tego samego dnia roboczego dla zamówień złożonych do godz. 11.00

 Wysyłki palet realizujemy najpóźniej następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

 Gwarantujemy min. 95% dostaw w ciągu 1 dnia roboczego

 

6. Po wysyłce przesyłane jest elektroniczne potwierdzenie nadania wraz z kopią faktury, danymi przesyłki oraz danymi kontaktowymi firmy przewozowej. Przesyłki, które nie zostały dostarczone w ciągu 1 dnia roboczego są indywidualnie monitorowane.

 

7. Akumulatory opakowane są w kartony zabezpieczające, oklejone naklejkami ostrzegawczymi, dołączona jest instrukcja obsługi w języku polskim.

 

8. Wszystkie oferowane akumulatory posiadają Certyfikat Europejski CE i certyfikat bezpieczeństwa w transporcie wg norm FAA i IATA.

 

9. Firma Leria umożliwia płatność gotówką przy odbiorze towaru oraz wpłaty na konto firmowe prowadzone przez Santander Bank Polska S.A., Nr rachunku: 91 1090 1711 0000 0001 0858 9552

 

10. Odsetek reklamacji i przyczyny uszkodzeń są monitorowane.

Odsetek reklamacji wynosi poniżej 1%. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni.

Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji akumulatory odsyłamy do klienta na nasz koszt.

Po negatywnym rozpatrzeniu reklamacji akumulatory pozostawiamy do dyspozycji klienta. W przypadku ich nieodebrania w ciągu 30 dni, akumulatory przekazywane są do utylizacji.

W sprawie reklamacji obowiązuje wyłącznie komunikacja pisemna (w tym e-mail).

 

11. W przypadku akumulatorów przekazanych do kontroli pogwarancyjnej, po jej zakończeniu akumulatory pozostawiamy do dyspozycji klienta. W przypadku ich nieodebrania w ciągu 30 dni, akumulatory przekazywane są do utylizacji

 

12. Opinie i oceny produktów nie są weryfikowane przez firmę Leria

13. Konsument - klient indywidualny (nie-firma) ma możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży towaru w ciągu 14 dni od chwili jej zawarcia bez podania przyczyny.

 

Wzór formularza odstąpienia od umowy:

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

-Adresat [w tym miejscu klient powinien wpisać nazwę przedsiębiorcy, pełny adres pocztowy oraz, o ile są dostępne, numer faksu i adres e-mail]

-Ja/My niniejszym informuję/informujemy o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy umowy dostawy następujących rzeczy umowy o dzieło polegające na wykonaniu następujących rzeczy/o świadczenie następującej usługi

-Data zawarcia umowy/odbioru

-Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

- Adres konsumenta(-ów)

- Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz przesyłany w wersji papierowej)

- Data

Towar winien być zwrócony na adres: LERIA, ul. Lipowa 41,  78-400 Szczecinek

 

14. Konsument – klient indywidualny (nie-firma) pokrywa koszt odesłania do niego towaru, którego reklamacja okazała się niezasadna.

 

15. Możliwe jest nieodpłatne przekazanie akumulatorów do utylizacji.

 

16. Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas z płatnością za pobraniem lub na nasz koszt.

 

17. Firma Leria udziela gwarancji na sprzedawany towar zgodnie z Ogólnymi Warunkami Gwarancji. Gwarancja stanowi jedyną odpowiedzialność Sprzedawcy wobec klientów instytucjonalnych / firm.

 

18. Instrukcja obsługi, warunki gwarancji, formularz reklamacyjny oraz certyfikat CE dostępne są na naszych stronach internetowych www.leria.com.pl oraz www.leria.pl

 

19. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

a. Administratorem danych osobowych jest firma LERIA Marcin Socha z siedzibą w Szczecinku  (kod pocztowy 78-400), ul. Lipowa 41.

b. We wszelkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych, w szczególności korzystania z przysługujących praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych, można kontaktować się z firmą poprzez adres email: sklep@HAZE.com.pl lub pisemnie na adres siedziby firmy.

c. Dane osobowe mogą być przekazywane następującym podmiotom działającym na podstawie przepisów prawa (organom publicznym), w tym m.in. prokuraturze, Policji oraz Urzędowi Skarbowemu – w związku z realizacją obowiązków prawnych ciążących na firmie oraz podmiotom świadczącym na rzecz firmy usługi w zakresie księgowości i obsługi informatycznej w zakresie niezbędnym do realizacji tych usług;

d. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują określone prawa, w tym: (i) prawo dostępu do danych osobowych dotyczących Ciebie; (ii) prawo do sprostowania tych danych; (iii) prawo do usunięcia tych danych, (iv) prawo do ograniczenia przetwarzania tych danych; (v) prawo do przenoszenia tych danych – na zasadach określonych w przepisach o ochronie danych osobowych, w tym w unijnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679.

e. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, w szczególności w związku z ich przetwarzaniem dla celów marketingu bezpośredniego.

f. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest zgoda masz prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

g. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

 

Dane firmy:

 

Leria

Marcin Socha

ul. Lipowa 41

78-400 Szczecinek

 

Dane rejestrowe: NIP 6731718287, REGON 320470070

 

Kontakt: e-mail: sklep@HAZE.com.pl tel. 509 816 726

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl