Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do

Akcesoria

Aby różnego rodzaju instalacje elektryczne mogły pracować w możliwie najbardziej wydajny oraz bezpieczny sposób, konieczne jest zastosowanie różnego rodzaju akcesoriów czuwających nad ich odpowiednią eksploatacją. W ramach prowadzonych działań oferujemy produkty marki Studer Innotec. Wytwórca ten dostarcza znakomitej jakości komponenty do akumulatorów i nie tylko. Odznaczają się one znakomitymi parametrami technicznymi, przez co są wysoce odporne na oznaki zniszczenia czy też zużycia.

Propozycja sklepu internetowego to przede wszystkim monitoring akumulatorów. Jest to precyzyjne urządzenie służące do monitorowania akumulatorów z pamięcią danych historycznych. Cyfrowy wyświetlacz wskazuje najważniejsze parametry podłączonego do niego akumulatora, przede wszystkim napięcie, prąd, zużyta pojemność, stopień naładowania, pozostały czas pracy oraz temperatura. Ponadto propozycja naszej firmy to również sterownik ładowania solarnego. Umożliwia on maksymalizację energii generowanej przez panele słoneczne w systemie fotowoltaicznym.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dla swoich instalacji.

Centrum nadzoru RCC Centrum nadzoru RCC
Producent: Studer Innotec
Cena:

1 999,00 zł

szt.
zobacz więcej
Monitoring SBM-02 Monitoring SBM-02
Producent: Studer Innotec
Cena:

1 999,00 zł

szt.
zobacz więcej
Sterownik VarioTrack VT-65 Sterownik VarioTrack VT-65
Producent: Studer Innotec
Cena:

7 379,00 zł

szt.
zobacz więcej
Sterownik VarioString VS-70 Sterownik VarioString VS-70
Producent: Studer Innotec
Cena:

9 900,00 zł

szt.
zobacz więcej

Inne dostępne akcesoria to czujniki temperatury, dodatkowe moduły przekaźnikowe, interfejsy, zestawy komunikacyjne, czujniki temperatury baterii, moduły chłodzące, procesory stanu akumulatorów, kable i złącza, konwertery i izolatory oraz separatory akumulatorów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl