O sklepie

HAZE.com.pl jest oficjalnym sklepem akumulatorów żelowych producenta HAZE Battery Company Ltd na terenie Polski.
 

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszego sklepu?


Dlatego, że oferujemy produkty niezwykle trwałe o żywotności do 12 lat.
 
Jakość naszych akumulatorów żelowych jest udokumentowana poprzez Certyfikat Europejski CE oraz kilka certyfikatów
specjalistycznych.
 
Wieloletnia obecność producenta HAZE Battery na rynku Polskim sprawiła, że posiadamy rzeszę klientów zadowolonych z jakości akumulatorów oraz ich bezobsługowej pracy. Nasze produkty umożliwiają pracę na dowolnym boku, posiadają także uchwyty ułatwiające przenoszenie. Akumulatory żelowe są bezpieczne, ponieważ nie emitują szkodliwych oparów kwasu siarkowego. Dzięki szczelnej i wzmocnionej obudowie ABS są także bezpieczne podczas transportu.
 

Warto skorzystać z naszych akumulatorów żelowych.


Jesteśmy oficjalnym importerem i dystrybutorem producenta HAZE Battery na terenie Polski; zaufały nam tysiące zadowolonych klientów! Od początku istnienia naszego sklepu chcieliśmy pracować z najlepszymi, dlatego właśnie tak chętnie staliśmy się dystrybutorem produktów marki HAZE Battery. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom sprawdzone produkty, których jakości jesteśmy pewni.

Firma HAZE od wielu lat zajmuje się produkcją akumulatorów. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że producent stał się jednym z liderów w swojej branży, a jego produkty są w stanie sprostać potrzebom klientów z całego świata.

Zapraszamy do skorzystania z oferty

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego każde zamówienie realizujemy z dbałością o jego sprawną realizację. Dzięki temu klienci mogą otrzymać przesyłkę tak szybko, jak to jest tylko możliwe. Ponadto dbamy o to, by nasza oferta była różnorodna i mogła sprostać potrzebom różnorodnych klientów.
 
Zależy nam również na tym, by oferować klientom przejrzyste warunki oraz możliwość łatwego znalezienia odpowiedniego produktu. Właśnie dlatego naszą stronę internetową zaprojektowaliśmy w taki sposób, by była jak najbardziej intuicyjna i pomagała w znalezieniu odpowiednich produktów. Zakładka “Gwarancja” pozwoli na szybkie odnalezienie warunków dotyczących udzielanych przez nas gwarancji oraz okresów jej trwania. Menu pomoże szybko znaleźć właściwy produkt, a zakładki “Nowości” i “Promocje” pomogą odnaleźć najbardziej atrakcyjne produkty.

Jeśli nie wiesz na jaki produkt się zdecydować, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pracownicy naszego sklepu z akumulatorami to doświadczeni specjaliści, którzy bardzo chętnie dzielą się swoją zawodową wiedzą i wspierają klientów w w procesie zakupowym.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl