20 lat Haze w Polsce

W 2022r mija 20 lat odkąd akumulatory HAZE Battery wprowadzone zostały na rynek polski.

Aby jak najlepiej spełnić różnorodne wymagania Klientów stworzono 5 specjalistycznych serii akumulatorów żelowych i akumulatorów AGM o różnych napięciach 6V i 12V oraz pojemnościach od kilku do 282Ah.

Na życzenie produkowane sa także ogniwa o napięciu 2V i ogromnych pojemnościach do 4000Ah, a także wersje pancerne czy akumulatory morskie, solarne lub przeznaczone do telekomunikacji.

Praca inżynierów firmy HAZE umożliwia stopniowe podnoszenia pojemności akumulatorów przy zachowaniu standardowych wymiarów. Dzięki temu umożliwiają one dłuższą pracę niż ich odpowiedniki od innych producentów.

Akumulatory żelowe i AGM certyfikowane są wg restrykcyjnych norm, a ich żywotności sięgają 12-15lat.

Od początku działania fabryka akumulatorów HAZE stosuje restrykcyjne podejście do kontroli jakości, stosuje materiały najwyższej jakości (płyty ołowiane, separatory, połączenia, terminale). Przekazuje także szczegółowe wytyczne dystrybutorom w zakresie składowania akumulatorów czy ich przygotowania do sprzedaży. Dzięki temu ubiegły rok 2021 charakteryzował się rekordowo niskim współczynnikiem awarii na poziomie 0,34% !

Obecnie, po 20 latach akumulatory marki HAZE użytkowane są w Polsce przez największe koncerny energetyczne, telekomunikacyjne, transportowe, kopalnie, stocznie a także oferowane przez setki sklepów medycznych, specjalistycznych hurtowni.

Bezproblemowe działanie pozwoliło zyskać uznanie instalatorów, serwisantów oraz tysięcy użytkowników.

Zostań jednym z naszych zadowolonych Klientów już teraz !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl