Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akumulatorów żelowych. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. W ostatnim czasie propozycja sklepu internetowego została wzbogacona także o ładowarki automatyczne 36V. Służą one do uzupełniania energii elektrycznej w akumulatorach stosowanych między innymi w maszynach zasilanych silnikiem elektrycznym. Charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemów z właściwym użytkowaniem urządzeń.

To, czym odznaczają się dostarczane prostowniki to przede wszystkim możliwość bezpiecznego ładowania akumulatora bez konieczności jego odłączania od instalacji elektrycznej. Powoduje to, że ładowarka jest niezwykle wygodna w obsłudze.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów dostępnych w ofercie naszej firmy, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi.

Ładowarki automatyczne 36V

Ładowarka automatyczna  36V  40A Ładowarka automatyczna 36V 40A
Cena: 2 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ładowarka automatyczna  36V  30A Ładowarka automatyczna 36V 30A
Cena: 2 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ładowarka automatyczna  36V  25A Ładowarka automatyczna 36V 25A
Cena: 2 349,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ładowarka automatyczna  36V  16A Ładowarka automatyczna 36V 16A
Cena: 1 789,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl